PL

Europe: EN

Belgium: FR | NL

France: FR

Germany: DE

Greece: GR

Italy: IT

Netherlands: NL

Poland: PL

Russia: RU

Spain: ES

Sweden: SE

United Kingdom: EN

WITAMY W 30-DNIOWYM WYZWANIU FITNESS DEL MONTE!

Przygotowaliśmy nową blogową serię, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje fitnessowe cele i zachować zdrowe ciało. Spróbuj wprowadzić co tydzień kilka zmian, a w krótkim czasie poczujesz się dużo zdrowiej!

Dieta i ćwiczenia nie muszą wiązać się z wyrzeczeniami.
Decyzja o zmianie może być trudna - ale jest to prostsze, niż Ci się wydaje. Chodzi o to, by jeść smaczne, świeże jedzenie, które nie jest wypełnione składnikami, których Twój organizm nie potrzebuje. Nie trzeba również wydawać fortuny ani znajdować czasu na kilka godzin ćwiczeń cardio tygodniowo. Wprowadzając drobne zmiany i pozbywając się złych nawyków możesz zrobić znaczącą różnicę.

Po co wydawać fortunę na karnet na siłownię? 
Możesz podjąć nasze 30-dniowe wyzwanie w zaciszu swojego domu albo tam, gdzie Ci pasuje. W każdym tygodniu, przez następne 30 dni, będziemy publikować na blogu nowy post zawierający porady dotyczące zdrowia i fitnessu, wskazówki na temat spożywania zdrowego, smacznego i pełnowartościowego jedzenia, a także mnóstwo inspiracji i przepisy na łatwe dania.

Chętnie usłyszymy o Twoich postępach. 
Chcemy widzieć ludzi, którzy delektują się zdrowym, smacznym jedzeniem i którzy ćwiczą, dlatego przez kolejne tygodnie informuj nas na bieżąco w mediach społecznościowych, używając hashtaga #DMLiveHealthy, gdy wypróbowujesz nowe przepisy i ćwiczenia albo wysyłaj nam zdjęcia, na których widać Twoje postępy oraz komentarze. Dużo łatwiej jest wprowadzać zdrowe zmiany do swojego stylu życia, jeżeli robisz to ze swoim przyjacielem - zatem podziel się wyzwaniem z kimkolwiek, kogo znasz i kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia.

Del Monte Europe Facebook Del Monte Europe Twitter Del Monte Europe Instagram Account

Dzisiejszy dzień to początek zdrowszego i szczęśliwszego życia. 
Watch this space next week for the first installment!

Week 1:

x