PL

Europe: EN

Belgium: FR | NL

France: FR

Germany: DE

Greece: GR

Italy: IT

Netherlands: NL

Poland: PL

Russia: RU

Spain: ES

Sweden: SE

United Kingdom: EN

26/04/2017

DEL MONTE EUROPE URUCHAMIA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ!

Nowa strona internetowa została zaprojektowana, aby wprowadzić naszych klientów w świat Del Monte. Wszystko za sprawą kolorowych zdjęć naszych plantacji, pracowników i produktów, które można znaleźć w panelu nawigacji strony. Nowoczesny, kolorowy i przyjazny interfejs ma na celu zaprezentowanie istoty marki Del Monte, jej szerokiej oferty produktowej i skoncentrowania na zrównoważonym rozwoju.


"Jesteśmy dumni z odsłony naszej nowej strony internetowej, która pozwoli naszym odwiedzającym zanurzyć się w świat plantacji Del Monte i odkryć skąd pochodzą ich ulubione owoce i warzywa” mówi Pamela Ghinamo, Senior Marketing Manager EA. „Poza odkrywaniem pięknych zdjęć zamieszczonych na stronie, zapraszamy również do zapoznania się z działem „Zrównoważony Rozwój”, w którym przedstawiamy naszym klientom plantacje Del Monte w Kostaryce i Kenii. Dodatkowo prezentujemy przepisy na pyszne i ciekawe dania, użyteczne informacje na temat naszych produktów (wartości odżywcze, dostępność na poszczególnych rynkach); mnóstwo treści odzwierciedlających podejście Del Monte do zdrowia i zdrowego stylu życia znajdziecie na naszym blogu.”

 

Użytkownicy w całej Europie będą mogli korzystać ze strony w ich lokalnym języku i będą mieć możliwość udostępniania produktów i przepisów w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ i Pinterest.
Co równie ważne, klienci uzyskają aktualne informacje na temat działalności Del Monte, na przykład dotyczące wprowadzenia nowych produktów do oferty, lokalnych wydarzeń, osiągnięć i dużo więcej! Del Monte zaprasza do odwiedzenia swojej nowej strony pod adresem wwww.delmonteeurope.com.

 

O Del Monte Fresh Produce:
Del Monte Fresh Produce jest jednym z wiodących światowych, pionowo zintegrowanych producentów, sprzedawców i dystrybutorów wysokiej jakości świeżych i świeżych krojonych (fresh-cut) owoców i warzyw, a także wiodącym producentem i dystrybutorem owoców i warzyw przetworzonych w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach byłego Związku Radzieckiego. Fresh Del Monte wprowadza swoje produkty na rynek na całym świecie pod marką Del Monte® będącą od ponad 125 lat symbolem jakości, świeżości i pewności.

 

x