PL

Europe: EN

Belgium: FR | NL

France: FR

Germany: DE

Greece: GR

Italy: IT

Netherlands: NL

Poland: PL

Russia: RU

Spain: ES

Sweden: SE

United Kingdom: EN

30-DNIOWE WYZWANIE FITNESS: TYDZIEŃ 4

Tydzień 4: Jesteś już bardzo blisko!

Został Ci tylko jeden tydzień do końca 30-dniowego Wyzwania Fitness Del Monte, ale to jeszcze nie koniec! Ostatni tydzień ma bardzo duże znaczenie, dlatego upewnij się, że cały czas prowadzisz swój nowy zdrowy styl życia i zmobilizuj się do jak największej liczby treningów, aby ciężka praca, jaką udało Ci się wykonać przez ostatnie 21 dni przyniosła oczekiwane efekty.

 

Odświeżaj swoje ćwiczenia.

W Del Monte lubimy, kiedy wszystko jest świeże, dlatego dajemy Ci pięć nowych ćwiczeń na ostatnie siedem dni. Nadszedł czas, aby wejść na kolejny poziom i skupić się na pracy nowej grupy mięśni, aby poprawić trening całego ciała. To nie tylko zmotywuje się to wykonywania ćwiczeń każdego dnia, ale także da Twojemu organizmowi szansę na regenerację i pozwoli odpocząć mięśniom, które tak intensywnie pracowały. Pamiętaj, aby zawsze wykonywać treningi naprzemiennie, w każdym tygodniu zwiększając ich intensywność lub czas trwania, aby osiągnąć najlepsze efekty i stale polepszać swoją kondycję.

 

Podnieś poprzeczkę jeszcze wyżej!

Poniżej znajdziesz pięć nowych ćwiczeń. Wykonuj je w tym tygodniu tak często, jak to możliwe, w taki sam sposób, jak w tygodniu ubiegłym. Intensywny trening interwałowy (HIIT) wszystko zmienia! Trening HIIT zmienia sposób, w jaki twój organizm przetwarza wszystkie składniki pokarmowe z pożywienia w czasie od 24 do 72 godzin od sesji treningowej - to oznacza, że twój organizm spala tłuszcz jeszcze długo po zakończonym treningu! Jednak równie ważne jest prawidłowe odżywianie. Doładuj swój organizm dobrym, zdrowym i pełnowartościowym jedzeniem, a zaczniesz czuć się tak zdrowo, jak nigdy dotąd! W tym tygodniu wykonuj te pięć ćwiczeń, naprzemiennie, przez 12-15 minut. Wykonuj każde ćwiczenie przez 45 sekund, tak intensywnie i tak szybko, jak potrafisz, następnie odpocznij przez 45 sekund i powtórz, aż osiągniesz wymagany czas:

  • POMPKI:Można je wykonywać na dwa różne sposoby, wybór należy do Ciebie. Jeżeli czujesz, że masz siłę, połóż się twarzą w dół na podłodze, oprzyj palce stóp na ziemi i połóż dłonie mocno na ziemi. Podnieś całe ciało, a następnie je opuść - powtórz. Jeżeli chcesz spróbować wykonać to ćwiczenie w inny sposób, zamiast opierać palce stóp na ziemi przy wyprostowanym ciele możesz oprzeć kolana o ziemię trzymając stopy w górze i z tej pozycji opuszczaj swoje ciało, a następnie powtórz.
  • MOUNTAIN CLIMBERS:Pozycja wyjściowa dla tego ćwiczenia to pozycja do pompki, palce stóp oparte na podłodze. Przyciągnij jedno kolano po skosie do klatki piersiowej, następnie wyprostuj je z powrotem w kierunku podłogi, powtórz to samo drugą nogą. Staraj się wykonywać szybkie, dynamiczne ruchy, aby zwiększyć skuteczność tego ćwiczenia.
  • WYKROKI:Stojąc w pozycji wyprostowanej skup swoją uwagę na wybranym punkcie naprzeciwko Ciebie. Zrób wykrok do przodu jedną nogą opuszczając biodra, aż oba twoje kolana ugną się do kąta prostego, następnie zrób wykrok do przodu drugą nogą i powtórz.

 

Przykładowy jadłospis na jeden dzień (kliknij na obrazek, aby zobaczyć cały przepis):

ŚNIADANIE:: Omlet z papryką, pomidorem i szynką
Del Monte Pepper, Tomato and Ham Omelette
OBIAD: Sałatka z kurczaka i awokado
Del Monte Chicken Avocado Salad
KOLACJA: Tomato and Vegetable Soup
Del Monte Tomato and Vegetable Soup
PRZEKĄSKA (opcjonalnie): Truskawki i ciemna czekolada
Del Monte Fruit Dipped in Chocolate

Chcielibyśmy wiedzieć, jak Ci idzie - napisz o tym do nas (albo najlepiej prześlij nam zdjęcie) na Facebooku, Twitterze albo na Instagramie z hashtagiem #DMLiveHealthy!

Del Monte Europe Facebook Del Monte Europe Twitter Del Monte Europe Instagram Account

x